More Website www.brawopc.pl

Impregnaty

W naszym asortymencie posiadamy impregnaty dekoracyjne i techniczne firmy Bochemit, Altax i Osmo.

Bochemit

Impregnat techniczny do ochrony drewna przed pleśnią, grzybami i owadami. Do stosowania na zewnątrz i wewnątrz. Preparat przeznaczony jest do użytku profesjonalnego. Występuje w 3 kolorach (zielony, brązowy i bezbarwny) i 2 pojemnościach. Najlepszy do więźb dachowych i konstrukcji drewnianych.

Altax

Impregnat Żywiczny zawiera wysokogatunkowe żywice oraz nowoczesną formułę, która zabezpieczy Twoje drewno przed pleśnią i grzybami nawet na 9 lat. Występuje w 3 pojemnościach i 10 kolorach.
Lakierobejca Żywiczna Posiada system wysokogatunkowych żywic i wysoką odporność na warunki atmosferyczne. Występuje w 3 pojemnościach i 8 kolorach.

Olej do drewna Preparat zawiera olej tungowy, który jest najtwarszym olejem naturalnym na świecie. Odżywia i zabezpiecza drewno przed rozsychaniem i pękaniem. Występuje w 3 pojemnościach i 8 kolorach.
Impregnat gruntujacy Impregnat techniczny, który chroni przed grzybami pleśniowymi, domowymi, sinizną, biokorozją oraz owadami żerującymi w drewnie. Impregnat nie tworzy powłoki i nie zmienia koloru drewna. Może być stosowany pod impregnaty koloryzujace. Występuje w 3 pojemnościach i jest bezbarwny.

Preparat owadobójczy Zabija żerujące w drewnie owady, a także zabezpiecza przed nimi. Głęboko wnika w strukturę drewna. Występuje w 2 pojemnościach.

W naszym asortymencie posiadamy także impregnaty firmy OSMO.

Zapraszamy

Piotrków Trybunalski
Roosevelta 23c
tel: 693 480 117, 44 649 82 98
e-mail: biuro@tartakpiotrkow.com

od 1 kwietnia do 30 listopada
Pn-Pt 7.00 - 17.00
Sobota 7.00 - 13.00

od 1 grudnia do 31 marca
Pn-Pt 7.00 - 16.00
Sobota 7.00 - 12.00