Wychodzimy do Państwa z szeroką ofertą usług ciesielskich, dekarskich oraz transportowych. Wśród oferowanych przez nasz tartak materiałów, znajdziecie Państwo
między innymi:

  • elementy więźby dachowej, w skład której wchodzą między innymi: łaty, kontrłaty, murłaty, krokwie oraz wiele innych elementów konstrukcyjnych o dowolnych przekrojach i długościach,
  • tarcicę iglastą szalunkową obrzynaną – deski szalunkowe o różnych grubościach i długościach,
  •  płyty OSB,
  • wyroby stolarskie dla budownictwa,
  • wyroby ciesielskie,
  • wyroby architektury ogrodowej.

Elementy mogą być w stanie surowym, impregnowanym lub struganym. Drewno impregnujemy zanurzeniowo, impregnatem Bochemit, który zabezpiecza przed grzybami, pleśnią i owadami. Realizujemy indywidualne zamówienia elementów drewnianych o niestandardowych wymiarach. Wycinamy elementy konstrukcyjne według indywidualnego zamówienia w oparciu o zestawienie z projektu.

Nasz tartak oferuje więźbę dachową, wykonaną z drzewa świeżego, sosnowego, pozyskiwanego wyłącznie z Polskich Lasów Państwowych. Wykonamy dla Państwa również różnego rodzaju konstrukcje drewniane, takie jak: altany, tarasy, pergole drewniane, i.t.p.

Zajmiemy się także montażem więźby dachowej oraz wykonanych przez nas konstrukcji architektury drewnianej. AC TRAK POL w swojej ofercie gwarantuje również transport swoich materiałów na terenie całej Polski.

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną.  Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy konkurencyjne centy zarówno naszych wyrobów jak i montażu oraz transportu. Wychodząć naprzeciw oczekiwaniom klientów i zmieniającemu się rynkowi wzbogaciliśmy swoją ofertę o drewno skandynawskie suche i strugane.

W celu zapozniania się z ofertą zapraszamy do zakładki PRODUKTY.

Naszym głównym obszarem działania jest Piotrków Trybunalski oraz całe województwo łódzkie.