Poznaj nas
Zapraszamy do współpracy


 

Tartak AC TRAK POL działa na rynku od 1996 roku. Nasza firma mieści się w Piotrkowie Trybunalskim, a z naszych usług korzystają klienci między innymi z terenów Piotrkowa, Tomaszowa Mazowieckiego, Bełchatowa,  Radomska, Opoczna i Łodzi. W związku z tym, że AC TRAK POL usytuowany jest w samym centrum Polski jesteśmy w stanie dotrzeć do klientów w całym kraju oferując przy tym niskie koszty transportu.

Głównym profilem naszej działalności jest produkcja wysokiej jakości tarcicy sosnowej, więźby dachowej, desek szalunkowych, łat, krawędziaków i innych artykułów z drewna.

Współpracujemy z profesjonalnymi firmami ciesielskimi oraz dekarskimi, które fachowo wykonają każdy dach, altankę, pergolę, domek dla dziecka, taras, zadaszenie, elewację i wiele innych konstrukcji drewnianych.

Drewno jako materiał w 100% naturalny jest różnorodny, nie ma dwóch takich samych kawałków drewna, co tym samym wpływa na niepowtarzalny charakter ...

 

Wieloletnie doświadczenie, solidność, profesjonalizm oraz krótki czas realizacji zamówienia to nasze podstawowe atuty. Nasi wykwalifikowani
pracownicy zawsze są do Państwa dyspozycji. Każdy z nich udzieli pomocy, uwzględniając przy tym indywidualne potrzeby klienta.

Poza profesjonalnymi pracownikami dysponujemy dużym parkiem maszynowym. Swoją pracę wykonujemy rzetelnie i terminowo. Zapraszamy do zapoznania ze szczegółową ofertą. Gwarantujemy fachową, kompleksową obsługę, profesjonalną pomoc, wyliczenie projektu, wycięcie drewna oraz usługę ciesielską i dekarską.
Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Do współpracy zapraszamy klientów indywidualnych, a także firmy budowlane, dla których liczy się trwałość, oraz wytrzymałość budowanego domu.


25+

lat na rynku


Tartak nasz to firma rodzinna, prowadzimy ją od pokoleń.

60.000+

zrealizowanych zamówień


Przez cały okres, udało nam się zrealizować wiele zamówień z dużą satysfakcją.

800+

stałych klientów


Klientów posiadamy w całym kraju, ze względu na doskonałe położenie naszej firmy w Polsce centralnej.

100

% satysfakcji


Gwarantujemy, że zrealizujemy każde zamówienia, zapewniamy pełne zadowolenie.